Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Zatrudnie osobe do sprzątania mieszkan prywatnych

Zatrudnie osobe do sprzątania mieszkan prywatnychZatrudnie osobe do malej firmy sprzątającej na terenie Niemiec ( Saarland ), umowa o prace na czas nieokreślony z płatnym zamieszkaniem. Prawo jazdy wymagane. Samochód firmowy do poruszania sie w czasie pracy. Płatny urlop i nadgodziny , praca 40 godzin tygodniowo. Mile widziane doświadczenie w sprzątaniu mieszkań prywatnych i biur. Zainteresowane osoby prosze o konta droga email .
Pensja: Do uzgodnienia
Lokalizacja: Perl
Firma: Restaurant Maimuehle
Kontakt
Oferta pracy Zatrudnie osobe do sprzątania mieszkan prywatnych może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Restaurant Maimuehle | Czytano 179 razy | 18-08-2020

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2022 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.