Strona główna >> Aktualności

Pracuj w pneumatyce razem z Pneumatem!

Pracuj w pneumatyce razem z Pneumatem! Szukasz informacji lub pasjonującej pracy w branży pneumatycznej? Jeśli tak, to świetnie się składa. Artykuł, który czytasz jest idealny dla Ciebie! Dowiedz się czym są i gdzie wykorzystujemy instalacje pneumatyczne. Poznaj oferty pracy firmy Pneumat, który jest liderem branży pneumatycznej w Polsce.

Co warto wiedzieć o pneumatyce? Gdzie wykorzystujemy instalacje pneumatyczne?

Pneumatyka jest działem automatyki mechanicznej. Wykorzystuje urządzenia sterowane sprężonym powietrzem, które ułatwiają i skracają czas wykonywanej pracy.
Sprężone powietrze sprawdzi się wszędzie tam, gdzie ważna jest dokładność wykonywanej pracy. Instalacje pneumatyczne wykorzystują przede wszystkim takie branże jak: energetyka, budownictwo, służba zdrowia, górnictwo, rolnictwo. Urządzenia pneumatyczne popularne są także w przemyśle: spożywczym, chemiczny oraz tworzyw sztucznych. Z urządzeniami pneumatycznymi spotkał się każdy, kto choć raz w życiu wymieniła opony w warsztacie samochodowym. Profesjonalni pracownicy wulkanizacji oraz warsztatów samochodowych używają pneumatycznych kluczy udarowych. Z urządzeniami pneumatycznymi spotykamy się także w naszych domach. Nowoczesne meble wyposażone są w układy pneumatyczne, dzięki którym możemy otwierać i zamykać drzwiczki bez trzaskania. Urządzenie do pneumatyki i automatyki przemysłowej dostaniesz w firmie https://www.pneumat.com.pl. Pneumat jest największym, polskim producentem siłowników gazowych i pneumatycznych. Urządzenia pneumatyczny firmy Pneumat są bardzo wytrzymałe i wydajne. Charakteryzują się odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz przeciążenia.

Praca w pneumatyce

Jeśli szukasz interesującej pracy w branży pneumatycznej, to najlepszym wyborem będzie lider branży pneumatycznej w Polsce. Firma Pneumat zatrudnia 167 pracowników, z których aż 60 % pracuje ponad trzy lata. 90 % kadry kierowniczej rozpoczynało pracę od najniższych szczebli. Praca w pneumatyce daje możliwość realizowania nowych oraz interesujących projektów. Firma Pneumat stale rekrutuje nowych pracowników do zespołu, który tworzą pasjonaci swoich dziedzin. Zespół tworzą ludzi młodzi i ambitni. W chwili obecnej firma rekrutuje:
- Operatora Wózka Widłowego
- Doradcy ds. Techniczno-handlowych,
- Regionalnych Doradców ds. Techniczno-handlowych - praca mobilna,
- Managera Rozwoju Produktu - praca na terenie całej Polski,
- Dyrektora ds. Wsparcia Sprzedaży.


Oprócz pracy na etacie z umową o pracę, firma przyjmuje także na praktyki i staże. Firma Pneumat poszukuje osób entuzjastycznych, życzliwych, chętnych do pracy oraz potrafiących działać w grupie. Mottem firmy jest odpowiedzialność za swoją pracę oraz wyniki całego, zgranego zespołu. Firma Pneumat stawia również na rozwój pracowników i organizuje warsztaty oraz szkolenia. Poza pracą, jak każdy, zgrany zespół pracownicy Pneumat spotykają się na: gokartach, grillu, ognisku czy spływach kajakowych. Dołącz już dziś do zespołu Pneumat.

Artykuł partnerski.


~Gosc | Czytano 1484 razy | 08-05-2023 | oferty pracy [0]

® 2008 - 2024 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.