Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Pracownik prac ziemnych operator maszyn - Niemcy

Pracownik prac ziemnych operator maszyn - NiemcyW celu bezposredniego zatrudnienia w niemieckiej firmie budowlanej, poszukuje pracownika na stanowisko: Pracownik prac ziemnych, operator maszyn.

Opis stanowiska:
Pracownik prac ziemnych, obsluga maszyn budowlano-drogowych, budowa drog, ukladanie rurociagow, kabli, kraweznikow, ukladanie asfaltu.

Miejscowosc: 78333 Stockach

Wymagania:
-Minimum komunikatywna znajomosc jezyka niemieckiego
- Doswiadczenie w pracach ziemnych
- Prawo jazdy Kat. B (mile widziane prawo jazdy C lub C+E)
- Mile widziane uprawniemia na maszyny budowlane (walza, koparke, #8230;)

Pracodawca oferuje:
- Stala praca, umowe zawarta bezposrednio z niemiecka firma drogowo-budowlana
- Umowa na pelnych niemieckich warunkach, pakiet sozialny
- Atrakcjane wynagrodzenie, zalezne od kwalifikacji zawodowych i znajomosci jezyka niemieckiego (13.00 - 15.00 Euro brutto/h)
- Mozliwosc stalego zamieszkania
- Zaorganizowne zakwaterowanie (platne).
Pensja: 13.00 - 15.00 Euro/h brutto
Lokalizacja: Stockach
Firma: Borys-Personal
Oferta pracy Pracownik prac ziemnych operator maszyn - Niemcy może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Borys-Personal | Czytano 357 razy | 13-03-2019