Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Poszukujemy opiekunki do Oberstaufen Niemcy, dobry niemiecki

Poszukujemy opiekunki do Oberstaufen Niemcy, dobry niemieckiPoszukujemy opiekunki na wyjazd dnia 26.06.2019 na 2 miesiące do miejscowości Oberstaufen. Do opieki jest kobieta (94 lata), która ma początek demcji oraz choroby starcze. Pani porusza się za pomocą rolatora, nie ma dźwigania, nie ma wstawania w nocy. Opiekunka ma osobną łazienkę, internet. Stawka 1400 euro.
Pensja:
Lokalizacja: Oberstaufen
Firma: GSMA
Kontakt
Oferta pracy Poszukujemy opiekunki do Oberstaufen Niemcy, dobry niemiecki może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

| Czytano 381 razy | 30-05-2019

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2023 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.