Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Opiekunka z j. angielskim do Seniorki w Holandii od 15.11.

Opiekunka z  j. angielskim do Seniorki w Holandii od 15.11. Poszukujemy Opiekunki do Seniorki w wieku 88 lat, która mieszka sama w domu szeregowym w miasteczku położonym w północnej części Holandii, 25 km od Utrecht. Podopieczna waży 55 kg przy 163 cm wzrostu. Jest po udarze, czego skutkiem jest jednostronny paraliż. Seniorka stara się jeszcze sama przesadzać z wózka na krzesło toaletowe czy windę na schody, jednak potrzebuje pomocy przy wstawaniu z łóżka. Porusza się na wózku inwalidzkim. Potrzebuje pomocy przy kąpieli, korzystaniu z toalety, utrzymaniu higieny i prowadzeniu gospodarstwa domowego.
Noce spokojnie przesypia. Jest miła i pozytywnie nastawiona do Opiekunki.
Ma 4 synów. Lubi grać w sudoku i scrabble.
Seniorka noce spokojnie przesypia.

Wymagania:
- komunikatywna znajomość języka angielskiego
- mile widziane doświadczenie w opiece osób starszych
- miłe usposobienie

Nasza oferta:
- praca od 15.11..2020 na 2 miesiące
- praca w oparciu o umowę zlecenie
- wynagrodzenie 1400 euro netto/m-c + zwrot za koszty podróży + premia świąteczna
- wysokie składki ZUS odprowadzane co miesiąc
- formularz A-1, Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego,
- stała opieka koordynatora

Pensja: 1400 euro netto/miesięcznie + zwrot za koszty podróży+dodatek świąteczny
Lokalizacja: ok. Hilversum
Firma: HRInvestment
Kontakt
Oferta pracy Opiekunka z j. angielskim do Seniorki w Holandii od 15.11. może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

HRInvestment | Czytano 325 razy | 19-10-2020

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2022 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.