Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Opiekunka osoby starszej - Waldesch

Opiekunka osoby starszej - WaldeschPoszukujemy Opiekunki do opieki nad starszą panią (Waldesch #8211; Niemcy)

Wynagrodzenie :
1300 Euro + Premia świąteczna 150 Euro
Termin zlecenia :
27.12.2016
Miejscowość, kraj :
Waldesch, Niemcy
Informacje na temat pacjenta :
Podopieczna ma 78 lat, 165 cm, 63 kg, mieszka sama. Pani jest po wylewie. Cierpi na typowe schorzenia wieku starczego takie jak : lekka demencja, zniedołężnienie starcze, lekka inkontynencja ( nie potrzebuje wsparcia, radzi sobie samodzielnie). Jest sprawna fizycznie, porusza się bez pomocy.
Zadania Opiekuna/Opiekunki :
Wspieranie w codziennych czynnościach życiowych, dbanie o gospodarstwo domowe (sprzątanie, gotowanie, robienie zakupów), organizowanie czasu wolnego, spacery.
Wymagania :
- Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi lub niepełnosprawnymi
- Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- Prawo jazdy kat. B
Warunki mieszkaniowe:
Do dyspozycji opiekunki znajduje się osobny pokój z osobną łazienką, telewizorem oraz dostęp do internetu.

Pensja: 1500 Euro
Lokalizacja:
Firma: Proseca
Oferta pracy Opiekunka osoby starszej - Waldesch może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

| Czytano 668 razy | 08-12-2016