Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Opiekunka osoby starszej w Salzkotten

Opiekunka osoby starszej w SalzkottenFirma ROKITA CARE poszukuje od zaraz opiekunki z podstawową/ komunikatywną znajomością języka niemieckiego i prawem jazdy.
Do opieki jest Pani urodzona w 1942 roku, 158cm, 70kg, Pf.3. mieszkająca z mężem w 33154 Salzkotten.
Podopieczna jest po udarze i cierpi na demencję. Nosi okulary i aparat słuchowy. Porusza się samodzielnie, do dyspozycji jest balkonik. Raz w tygodniu terapia zajęciowa i fizykoterapia.
Zakwaterowanie w domu jednorodzinnym. Do dyspozycji opiekunki jest pokój z dostępem do internetu i własną łazienką.
Oferujemy legalną pracę na polskich warunkach (umowa zlecenie), dokument A1, kartę EKUZ, przejazd w obie strony. Wynagrodzenie w #8364; przelewem na konto pracownika do 10-go dnia następnego miesiąca. Dodatkowym plusem są letnie bonusy.

Pensja:
Lokalizacja: Salzkotten
Firma: ROKITA CARE
Kontakt 4u
Osoby zainteresowane proszę o kontakt: +48 506 911 595
Przy kontakcie prosimy powołać się na serwis praca4u.net - dziękujemy.

Odpowiedz na ofertę pracy


ROKITA CARE | Czytano 39 razy | 23-07-2021

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2021 www.praca4u.net Polityka prywatności Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności Œœ