Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Opiekunka osoby starszej w Bremen

Opiekunka osoby starszej w  BremenFirma ROKITA CARE poszukuje opiekunki od zaraz z komunikatywną/ dobrą znajomością języka niemieckiego.
Do opieki jest Pani urodzona w 1933roku, 160cm, 55kg, Pf.3 mieszkająca sama w 28209 Bremen.
Podopieczna jest po zawale. Cierpi na niewydolność serca, zaburzenia układu krążenia i demencję. Nosi okulary i aparat słuchowy. Potrzebna jest pomoc w nocnej toalecie. Pani ma problemy z poruszaniem się, do dyspozycji balkonik.
Zakwaterowanie w domu jednorodzinnym. Do dyspozycji opiekunki jest pokój z dostępem do internetu i własną łazienką.
Oferujemy legalną pracę na polskich warunkach (umowa zlecenie), dokument A1, kartę EKUZ, przejazd w obie strony. Wynagrodzenie w #8364; przelewem na konto pracownika do 10-go dnia następnego miesiąca.
Osoby zainteresowane proszę o kontakt: +48 506 911 595
Pensja: 5000-7000
Lokalizacja: Bremen
Firma: ROKITA CARE
Kontakt
Oferta pracy Opiekunka osoby starszej w Bremen może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

ROKITA CARE | Czytano 285 razy | 24-06-2021

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2024 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.