Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Opiekunka do domów opieki Niemcy

Opiekunka do domów opieki NiemcyOpiekunka do domów opieki (niemiecka umowa o pracę)

Opis / Obowiązki:
Miejscem pracy są ośrodki medyczne na terenie zachodnich Niemiec, jak domy starców, domy opieki, szpitale, centra rehabilitacji itp.
Praca jest aktualna od natychmiast lub w możliwie szybkim terminie.
Praca jest na stałe, poprzez niemiecką agencję pracy tymczasowej.
Praca na pełny etat, 5 dni w tygodniu w systemie 2 - 3 zmian.
160 godzin miesięcznie + nadgodziny.

Główne zadania:

Kompleksowa opieka i wspieranie ludzi starszych i chorych przebywających w ośrodkach medycznych.
Opieka ściśle wg. zaleceń lekarza.
Wsparcie przy rehabilitacji.
Pomaganie i wspieranie ludzi starszych w ich codziennych czynnościach i wypoczynku.

Wymagania:

Aktualne przynajmniej roczne doświadczenie zawodowe jako opiekun osób starszych.
Konieczna dobra znajomość języka niemieckiego.
Kultura osobista.
Odpowiedzialność i umiejętność pracy w grupie.

Oferujemy:

Niemiecka umowa o pracę, pełne świadczenia socjalne.
Stawka godzinowa: 12, 15 euro brutto.
Dodatki od 25% do 50% do stawki godzinowej przy pracy na nocną zmianę, w niedziele i święta.
Dodatkowo dieta 8 euro netto za każdy przepracowany dzień.
Zarobek miesięczny netto ok. 1550 ; 1900 euro.
Zakwaterowanie zapewnione i bezpłatne.
Zwrot kosztów podróży.

Pensja: 1900 euro
Lokalizacja: Koblenz
Firma: Melisade
Oferta pracy Opiekunka do domów opieki Niemcy może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

| Czytano 623 razy | 08-01-2019