Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Operatorów wózków widłowych bez znajomości języka niem

Operatorów wózków widłowych bez znajomości języka niemFirma Top Job 9403 szuka dla niemeickiego pracodawcy

OPERATORÓW WÓZKÓW WIDŁOWYCH

Możemy zapewnić atrakcyjną i pewną pracę w Niemczech z zakwaterowaniem.
Dla naszych klientów poszukujemy pracowników (kobiet i mężczyzn) do pracy w rożnych branżach.
Zapraszamy do współpracy!

Operator/ka wozka widlowego /magazynier/ka

Miejsce Pracy Bad Hersfeld
Od zaraz

Obowiązki

#183; Obsluga wozka widlowego

#183; Zaladunek i rozladunek towaru (art. Gospodarstwa domowego)

#183; Komisjonowanie zamowien

#183; Dbałość o powierzone narzędzia i sprzęt oraz porządek w miejscu pracy

#183; Praca w systemie zmianowym

Wymagania

#183; Doświadczenie mile widziane

#183; Uprawnienia na wozki widlowe

#183; Elastycznosc

#183; Odpwoeidzialnosc

#183; Umiejetnosc pracy w zespole

#183; Gotowość podjęcia pracy w Niemczech na dłuższy okres czasu

#183; Znajomosc jezyka niemieckiego na poziomie umozliwiajacym przeczytanie i zrozumienie informacji wyswietlanych na skanerze

#183; Prawo jazdy kat. B. własny środek transportu będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

#183; Atrakcyjna stawke godzinowa 11 Euro brutto/h

#183; Legalna prace na terenie Niemiec

#183; Zdobycie doswiadczenia w renomowanej Firmie

#183; Urlop 24dni w roku

#183; Terminowe wyplaty

#183; Możliwość pobierania tygodniowych zaliczek

#183; Umowę na warunkach niemieckich (w języku polskim)

#183; Niemieckie ubezpieczenie społeczne i zdrowotne

#183; Zameldowanie w kasie chorych

#183; Pomoc przy zameldowaniu w Urzedzie Miejskim i w Urzedzie Skarbowym

#183; Zakwaterowanie płatne 200 Euro miesięczne (od osoby), odliczane z wygrodzenia. Pokoje dwu-osobowe, z pełni wyposażona kuchnią (mieszkanie polozone w odleglosci ok 10 km od miejsca pracy)

#183; Pracą na dłuższy okres czasu

#183; Mozliwosc korzystania z niemieckich swiadczen socjalnych jak np. Kindergeld

Uwaga - oferta skierowana jest rowniez dla grup, istnieje mozliwosc wspolnego zamieszkania.
Pensja:
Lokalizacja: Bad Hersfeld
Firma: Top-Job
Oferta pracy Operatorów wózków widłowych bez znajomości języka niem może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Top-Job | Czytano 448 razy | 22-11-2018