Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Operator Wózka Widłowego

Operator Wózka WidłowegoPilnie zatrudnimy Operatorów wózka widłowego bocznego wysokiego składowania do pracy w magazynie w Niemczech.
Lokalizacja: Gottingen (okolice Kassel)

Od kandydatów wymagamy:
- doświadczenia na wózkach bocznych wysokiego składowania
- uprawnień na wózki widłowe
- gotowości do szybkiego wyjazdu zagranicę
- własny środek transportu mile widziany.

Oferujemy:
- niemiecką umowę o pracę z pełnym pakietem świadczeń socjalnych
- stawkę 13 brutto/h + dodatki
- zakwaterowanie
- opiekę polskiego brygadzisty i koordynatora.

Kandydatom, którzy pozytywnie przejdą proces rekrutacji zapewniamy pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, zatrudnienie na dłuższy okres czasu, możliwość awansu i rozwoju zawodowego.

Do swojej aplikacji proszę dołączyć poniższą klauzulę:
, , Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE zwanym dalej ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych RODO)#8221;
, , Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach przyszłych rekrutacji.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego numeru telefonu i adresu e-mail w celach obecnej i przyszłych rekrutacji#8221;.

Informujemy również iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma Global Inhouse Logistics fur Industrie und Handel GmbH z siedzibą: Sikorskiego 24/110, 66-400 Gorzów Wlkp.

Informujemy iż skontaktujemy się z wybranymi osobami.
Pensja: 13 EUR/h brutto + dodatki
Lokalizacja:
Firma: Global-Inhouse
Kontakt
Oferta pracy Operator Wózka Widłowego może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Global-Inhouse | Czytano 330 razy | 08-04-2021

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2023 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.