Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Operator maszyny przy produkcji makaronu (okolice Strasburga

Operator maszyny przy produkcji makaronu (okolice StrasburgaAgencja pośrednictwa pracy EURO LABORA SP.J., lider na rynku pośrednictwa pracy (nr cert. 14601) dla swojego niemieckiego klienta poszukuje osób na stanowisko:

Operator maszyny przy produkcji makaronu (okolice Strasburga)

Miejsce pracy: Niemcy #8211; 77731 Willstatt
Nr ref: OP-WILL/DE/2022

Opis stanowiska pracy:
- samodzielna obsługa 6 linii produkujących makaron (praca w dwuosobowym teamie na zmianie)
- nadzór i kontrola procesu produkcji
- czyszczenie i konserwacja maszyn
- kontrola jakości gotowych produktów
- odważanie składników zgodnie z recepturą
- przygotowanie składników, pobieranie z magazynu
- stawka: 12, 43 euro brutto/h + 30, 00 euro netto diety dziennej

Wymagania:
- gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- mile widziane wykształcenie w kierunku gastronomicznym
- doświadczenie na w/w stanowisku
- prawo jazdy kat. B (samochód na wyjazd)

Oferujemy:
- niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony, zawartą przed wyjazdem
- ubezpieczenie oraz składki zdrowotne i emerytalne odprowadzane na terenie Niemiec
- zakwaterowanie, pokój jednoosobowy
- opiekę polskojęzycznego koordynatora
- możliwość pracy w godzinach dodatkowych oraz godzinach nocnych płatnych od +25%
- płatny urlop w wymiarze 25 dni w roku
- dodatek urlopowy i świąteczny (od 180 euro po przepracowaniu 6 m-cy)
- płatne dni ustawowo wolne od pracy
- premię za polecenie nowych pracowników
- odzież ochronną
- dostęp do mobilnej aplikacji pracowniczej

Zainteresowany? Wyślij swoje aktualne CV wraz z zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres mailowy dodając w temacie numer referencyjny: OP-WILL/DE/2022
Pensja: - stawka: 12,43 euro brutto/h + 30,00 euro netto diety dziennej
Lokalizacja: Niemcy, 77731 Willstatt
Firma: eurolabora_niemcy
Kontakt 4u
Justyna
tel.kom. +48 730 550 034
Przy kontakcie prosimy powołać się na serwis praca4u.net - dziękujemy.

eurolabora_niemcy | Czytano 325 razy | 27-06-2022