Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Neuss opiekunka osoby starszej

Neuss opiekunka osoby starszejFirma ROKITA CARE poszukuje opiekunki od zaraz z komunikatywną znajomością języka niemieckiego.
Do opieki jest Pani urodzona w 1944 roku, 160cm, 50kg, Pf.3 mieszkająca z mężem w 41466 Neuss.
Podopieczna jest po wylewie, osłabiona. Cierpi na Parkinsona. Pani porusza się za pomocą balkonika i wózka. Potrzebna jest pomoc w nocnej toalecie.
Zakwaterowanie w domu jednorodzinnym. Do dyspozycji opiekunki jest pokój z dostępem do internetu.
Oferujemy legalną pracę na polskich warunkach (umowa zlecenie), dokument A1, kartę EKUZ, przejazd w obie strony. Wynagrodzenie w #8364; przelewem na konto pracownika do 10-go dnia następnego miesiąca. Dodatkowym plusem jest letni bonus.
Pensja: 6000-7000 zł
Lokalizacja: Neuss
Firma: ROKITA CARE
Kontakt
Oferta pracy Neuss opiekunka osoby starszej może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

ROKITA CARE | Czytano 291 razy | 19-07-2021

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2024 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.