Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Komisjoner w chłodni, temperatura do - 23 C.

Komisjoner w chłodni, temperatura do - 23 C.Numer oferty: 01/49/PF/2017
Wakaty: 15
( praca dla mężczyzn i kobiet)
Język: dobry niemiecki
Auto: wymagane - dojazdy do pracy ok 10km!

Corona Silesia Sp. z o.o. Agencja Pracy tymczasowej wpisana do rejestru KRAZ nr 16192. Poszukujemy Kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku: komisjoner w chłodni

Opis / Obowiązki:
-Praca jest aktualna natychmiast lub w możliwie szybkim terminie
-Praca odbywa się chłodni w temperaturach minusowych do -23 stopni, przy mrożonkach (produkty spożywcze), niemieckich sieci dyskontów i hipermarketów. Pracownicy noszą specjalną odzież ochronną i mają zapewnione regularne przerwy
-Praca jest na stałe, na pełny etat (40 godz. tygodniowo), od 6:30 do 15:30

Główne obowiązki:
-Zbieranie zamówień przy pomocy systemu słuchawkowego #8222;Pick by Voice System#8221; w języku niemieckim
-Przygotowanie towaru do wysyłki (tzw. kompletacja/ komisjonowanie/ picking)
-Obsługa paletowego wózka elektrycznego

Wymagania:
#183;Młody wiek (do 40 lat), zdrowie i sprawność fizyczna
#183;Konieczne jest doświadczenie w magazynie (komisjoner, operator wózka widłowego itp)
#183;Zalecane doświadczenie w pracy w chłodni
#183;Zalecana umiejętność pracy w systemie słuchawkowym: Pick by voice
#183;Doświadczenie w kompletacji artykułów spożywczych na paletę
#183;Konieczna znajomość języka niemieckiego w stopniu dobrym
#183;Własny samochód ze względu na dojazd do pracy, ok. 10 km
#183;Przyzwyczajenie do sprawnego tempa pracy
#183;Dokładność, sumienność, punktualność, umiejętność pracy w grupie
Oferujemy:
#183;Niemiecka umowa o prace, pełne świadczenia socjalne
#183;Stawka godzinna brutto: 12, 00 do 12, 50 euro
#183;Wynagrodzenie miesięczne netto: od 1400 do 1450 euro
#183;+ Dochodzi miesięczna premia motywacyjna od 300 do 1000 euro (w zależności od wydajności, czyli tempa pracy)
#183;Zakwaterowanie zapewnione i płatne 200 euro miesięcznie
Pensja: 12-12,50 euro brutto/h
Lokalizacja: Halle
Firma: CoronaSilesia
Oferta pracy Komisjoner w chłodni, temperatura do - 23 C. może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

| Czytano 731 razy | 06-12-2017