Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Elektryk samochodowy Niemcy (ok. 2600 netto/mc)

Elektryk samochodowy Niemcy (ok. 2600 netto/mc) ABC Work (licencja nr 12912) #8211; Aktualnie dla naszych niemieckich partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowisku Elektryk samochodowy. Poszukujemy osób z całej Polski. Szukasz pracy w innym zawodzie? Twoi znajomi szukają pracy za granicą? Wyślij CV a z pewnością znajdziemy dla Ciebie ofertę.

Elektryk samochodowy
Miejsce pracy: Zwickau, Halle/Saale, Sindelfingen, Niemcy

Oferujemy:
#8226; Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia ok. 2600#8364; netto/168h
#8226; niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony
#8226; nieopodatkowany dodatek do każdego dnia pracy
#8226; stała opieka polskiego koordynatora
#8226; pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
#8226; indywidualnie ustalany termin wyjazdu
#8226; możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania
#8226; ubezpieczenie zdrowotne
#8226; liczba godzin zagwarantowana w umowie
#8226; terminowo wypłacane wynagrodzenie
#8226; dobre warunki pracy, miła atmosfera
#8226; indywidualne podejście do każdego kandydata
#8226; premie za polecenie kandydata do pracy

Zakres obowiązków:
#8226; Konserwacja układów elektrycznych w produkcji
#8226; Montaż i instalacja elementów elektrycznych
#8226; Diagnoza i naprawa błędów
#8226; Obsługa jednostek sterujących
#8226; Wiedza nt. samochodów elektrycznych i hybrydowych mile widziana
#8226; Praca 3-zmianowa

Wymagania:
#8226; doświadczenie zawodowe
#8226; komunikatywna znajomość języka niemieckiego
#8226; własne auto dostępne na wyjazd

Prosimy o wysłanie CV na adres: info@abcwork.eu Więcej aktualnych ofert pracy. Prosimy o załączenie klauzuli: #8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym"
Pensja: Ok. 2600 netto/168h
Lokalizacja: Zwickau, Halle, Saale
Firma: ABC
Oferta pracy Elektryk samochodowy Niemcy (ok. 2600 netto/mc) może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

ABC Work | Czytano 202 razy | 11-02-2021