Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Elektryk, Mechatronik, Elektrotechnik, Elektromechanik

Elektryk, Mechatronik, Elektrotechnik, ElektromechanikAgencja Pośrednictwa Pracy oraz Pracy Tymczasowej DD GRUPA Sp. z o.o. (nr rej. agencji zatrudnienia 9599) poszukuje dla swojego Klienta kandydatów do pracy na stanowisko: elektrotechnika, mechatronika oraz elektromechanika, pracownika utrzymania ruchu.

Miejsce pracy
*Munster

Opis stanowiska:
* serwis, konserwacja oraz naprawa maszyn i urządzeń utrzymania ciągu technicznego
* praca w temp. 0-3 stopni C
* praca w systemie dwuzmianowym

Wymagania:
* znajomość j. niemieckiego na poziome B2
* doświadczenie w pracy jako mechatronik, elektryk, elektrotechnik, elektromechanik lub pracownik utrzymania ruchu
* prawo jazdy i własny samochód
Oferujemy:
* umowę zawartą bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
* płatny urlop wypoczynkowy
* firma organizuje płatne zakwaterowanie
* stawka godzinowa od 18 #8364; brutto / h (wynagrodzenie uzależnione jest od doświadczenia i znajomości języka niemieckiego)
* dodatki za pracę w godzinach nocnych, sobotę/niedzielę i święta

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres
e.prycelas@ddgrupa.pl

Prosimy o zawarcie w CV następującej klauzuli:
1)"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji"
2) Wyrażam zgodę, aby Agencja DD GRUPA Sp. z o.o z siedzibą na ul. Długiej 25; 47-253 Przewóz przetwarzała moje dane osobowe w celach rekrutacyjnych poprzez przechowywanie mojego CV, rekrutowanie mnie na kolejne ogłoszenia, oraz udostępnianie moich danych osobowych pracodawcom do zatrudnienia".

Pensja: 18 E/h
Lokalizacja: Munster
Firma: StellaDD
Oferta pracy Elektryk, Mechatronik, Elektrotechnik, Elektromechanik może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

| Czytano 304 razy | 21-03-2021