Strona główna >> Dania >> Dam pracę

Zbrojarz Cieśla Betoniarz

Zbrojarz Cieśla BetoniarzUniKadr Biuro Doradztwa Personalnego to agencja pracy i instytucja szkoleniowa, działająca na rynku pracy od 25 lat. Zajmujemy się rekrutacją i doborem personelu, wykonujemy badania zawodowo-kompetencyjne, szkolenia oraz doradztwo w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

Poszukujemy pracowników do pracy bezpośrednio w duńskiej spółce budowlanej realizującej inwestycje z zakresu budownictwa mieszkaniowego i przemysłowego w Danii:

Zbrojarz/Cieśla/Betoniarz
miejsce pracy: Dania, nr ref. F/05/2021

Zakres obowiązków:
#8226;Prace ogólnobudowlane
#8226;Montaż/demontaż szalunków
#8226;Obsługa maszyn budowlanych
Wymagania:
#8226;Doświadczenie na podobnym stanowisku
#8226;Znajomość języka obcego - mile widziana
#8226;Odpowiedzialność i zaangażowanie w pracę
#8226;Możliwość podjęcia pracy od zaraz
#8226;Umiejętność czytania rysunków technicznych - mile widziana

Firma oferuje:

#8226;Zatrudnienie bezpośrednio w duńskiej firmie budowlanej
#8226;Umowa o pracę na warunkach duńskich
#8226;Długoletnie i stabilne zatrudnienie
#8226;Wypłaty co 2 tygodnie
#8226;Nadgodziny płatne 50% lub 100%
#8226;Pracę w systemie rotacyjnym 4 tygodnie/2 tygodnie
#8226;Transport z miejsca zakwaterowania na budowę i z powrotem
#8226;Ubrania robocze oraz sprzęt do pracy

Ta oferta skierowana jest dla osób posiadających paszport Unii Europejskiej

Pensja: Od 132 DKK/h
Lokalizacja:
Firma: UniKadr
Oferta pracy Zbrojarz Cieśla Betoniarz może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Dania >> Dam pracę

UniKadr | Czytano 300 razy | 17-06-2021