Strona główna >> Irlandia >> Szukam pracy

Zaopiekuję się, posprzątam

Zaopiekuję się, posprzątamZaopiekuję się dzieckiem lub dziećmi w wieku szkolnym lub przedszkolnym. Poza opieką chętnie oferuję przygotowywanie posiłków i inne drobne prace w gospodarstwie domowym.
Mam doświadczenie w pracy z własnymi dziećmi i prowadzeniu własnego domu :) . Z wykształcenia jestem prawnikiem i od 2 mcy jestem wraz z dziećmi w Irlandii w Newbridge.
Pensja:
Lokalizacja: Newbridge, Co. Kildare
Firma:
Kontakt
Oferta pracy Zaopiekuję się, posprzątam może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Irlandia >> Szukam pracy

~Gosc | Czytano 1838 razy | 29-09-2016

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2023 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.