Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

Wyjedź i pracuj na terenie Holandii !!

Wyjedź i pracuj na terenie Holandii !!Euroservices Polska Sp. z o.o nr. centr KRAZ 1069 od wielu lat skutecznie kieruje pracowników na rynek holenderski.

Jeśli jestes zmotywowaną osobą i chcesz rozpoczać swoją kariere za granica to czekamy właśnie na Ciebie !

Gratis transport z Polski do Holandii!

Chcesz wyjechać do Holandii?

Wyjedź z firmą Euroservices Polska!

Zasady akcji:

- Akcja ważna od 23 kwietnia do 2 lipca 2017

- Akcja jest ważna tylko w przypadku korzystania z transportu firmy Euroservices Polska

- Bus wyjeżdża w każdy czwartek i w każdą niedzielę o 17:00

- Przy wyjeździe płacisz całkowity koszt transportu i po przepracowaniu 8 tygodni lub 300 godzin u naszego partnera firmy Inforocntracting Group otrzymasz zapłaconą kwotę z powrotem.

- Zasady akcji obowiązują tylko nowych pracowników firmy Euroservices Polska, którzy wcześniej nie pracowali u żadnego z naszych partnerów.
Pensja:
Lokalizacja:
Firma: Euroservices Polska
Kontakt
Oferta pracy Wyjedź i pracuj na terenie Holandii !! może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

Euroservices Polska | Czytano 444 razy | 12-05-2017

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2024 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.