Strona główna >> _Pozostałe >> Uwaga oszuści

Uwaga oszusty Wettrup koło Osnabruck

Uwaga oszusty  Wettrup koło OsnabruckPraca jest 49838 Wettrup koło Osnabruck w pólnocno zachodniej części Niemiec. Przeznaczona jest przede wszystkim dla ludzi którzy wytrzymuja wysokie temperatury. Prace wykonuje się w szklarniach i na otwartym powietrzu. Ilość miejsc jest ograniczona. Dla kobiet i mężczyzn, bez okreslonego wieku ( liczy się tylko kondycja fizyczna i zdolności przystosowawcze ). 27 czerwca organizowany jest wyjaz dwoma busami. Przejazd jest odpłatny 120 złotych / osoba. Zakwaterowanie w 2 i 4 osobowych pokojach zapewnia pracodawca nieodpłatnie. WC i prysznice dostępne na miejscu. W odległości 250 m Market Lidl, oraz bankomat Sparkasse. Mozliwość pobierania obiadów płatne 21 euro miesięcznie. Zapewniona woda mineralna. Praca płatna jest godzinowo 8, 20 euro netto. Wypłaty tygodniowe. Okres zatrudnienia 13 tygodni.
Praca od 5 rano do południa. Przerwa od 9:00 do 9:15 i od 12:00 do godz 16:00. Praca trwa do godziny 19 wieczorem.
Do obowiązków należy sadzenie cebulek kwiatowych, przesadzanie do doniczek, pielęgnacja roślin, pakowanie, oraz sortowanie. Wynagrodzenie za prace - 7, 30 euro/ godzina płatne do ręki. Po przepracowaniu miesiąca wynagrodzenie wzrasta do 8 euro za godzine. Istnieje możliwość kontynuowania pracy nawet do listopada, ale już tylko dla wybranych osób.
Pracownicy są zatrudnieni legalnie umową o prace i ubezpieczeni przez okres pracy. Wszelkie dokumenty wraz z umowa wysyłane są przez Agencją Kurierską. Przesyłka kurierska to koszt 38 złotych/ osoba płatnych na wskazane konto.
Pensja: 7 euro
Lokalizacja: Sjdsaf
Firma: Daniel154
Kontakt
Oferta pracy Uwaga oszusty Wettrup koło Osnabruck może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> _Pozostałe >> Uwaga oszuści

| Czytano 2863 razy | 08-06-2012

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2022 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.