Strona główna >> _Pozostałe >> Uwaga oszuści

Uwaga oszust jan zawodzki uwaga oszust !!!

Uwaga oszust jan zawodzki  uwaga oszust !!!Witam

Oferta kształtuje się następująco
Nowy sezon się rozpoczyna i poszukuję osób do pracy w szklarni która szybko się rozwija. Poszukuję około 25 pracowników do pracy przy zbiorach truskawek farmach w okolicach Bremen w Niemczech . Nie musza to być osoby z doświadczeniem ale ważne jest to aby miały motywację oraz chęci do nauki nowych rzeczy oraz były odpowiedzialne i zdecydowane na rozpoczęcie pracy w najbliższym z możliwych terminów. Najbliższymi terminami wyjazdu są 5, 17 lipca 2011r.

Wyjazd do Niemiec odbywa się na koszt własny w weekend poprzedzający rozpoczęcie pracy. Osobom, które mają kłopot z organizacją przejazdu i to zgłoszą, to organizujemy przejazd za pośrednictwem firmy przewozowej. Koszt przejazdu to 230 zł z Łodzi z głównego dworca autobusowego i 280 zł z Warszawy również z głównego dworca autobusowego w godzinach 9.00 z łodzi i 11.00 z warszawy . Pracodawca zajmuje się organizacją miejsc zakwaterowania (40 E/tyg.) oraz wszelkimi formalnościami związanymi z ubezpieczeniem (19, 30 E/tyg.) Organizuje również bezpłatny dojazd z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy [rowery lub samochód]. Po przyjeździe do Niemiec do dyspozycji pracowników jest polski koordynator, udziela praktycznych porad dot. zakwaterowania i pracy. Zakwaterowanie jest w domkach, w których znajdują się pokoje 4 lub 6 osobowe. Do dyspozycji kuchnia. 3 podstawowe posiłki dzienne są zapewniane przez pracodawcę.

Podstawowa stawka godzinowa w okresie początkowym to 7, 5 euro netto h , wzrasta ona w miarę wzrostu doświadczenia pracownika. Im więcej godzin przepracowanych tym stawka coraz to wyższa. Wynagrodzenie wypłacane co tydzień na rękę. Pracuje się przeważnie 5 -6 dni w tygodniu i jest to ok. 50 godzin pracy. Do pracy należy zabrać ubranie. Nie nakładamy żadnych ograniczeń wiekowych osoba zdecydowana sama powinna ocenić czy poradzi sobie z jej wykonaniem. Jedynym wymogiem jest silna motywacja oraz chęci i dobra sprawność fizyczna do pracy. Na początku praca jest na okres od 3 do 9 miesięcy. Z możliwością zjazdów. Wybrani pracownicy którzy wykażą się dużą motywację i zaangażowanie mogą liczyć na podjęcie stałej współpracy również na innych stanowiskach i mają szansę na kilkuletni kontrakt, jeżeli oczywiście wyrażą na to zgodę. Jest to praca legalna na umowę, którą to podpisuje się na miejscu pracy z Właścicielem farmy. Język obcy nie jest wymagany, na miejscu są polscy koordynatorzy którzy pomagają w wielu różnych sprawach.

Formalności związane z terminami wyjazdów i miejscem dokładnie będę uzgadniał telefonicznie z każdym indywidualnie na minimum tydzień przed wyjazdem żeby jeszcze był czas na dopięcie reszty szczegółów. Jeżeli państwo się oczywiście decydujecie. Jest to postępowanie rekrutacyjne na najbliższy termin wyjazdu 30 kwietnia a także na pozostałe które będą organizowane. Jedynym warunkiem otrzymania pracy jest opłata rekrutacyjna w wysokości 20 zł wymagana od każdej osoby na poniżej podane konto. Nie jest to duża kwota, jest ona potwierdzeniem zarezerwowania miejsca.

Gdy lista osób się zapełni ogłoszenie zostanie usunięte z serwisu. W obecnej chwili miejsca są i przelew można wykonywać. Po zaksięgowaniu kwoty na koncie poinformuję mailem i będę nawiązywał kontakt telefonicznie. Po wpłacie proszę o przesłanie mi skanu dowodu osobistego obydwóch stron. Jeżeli z jakichś powodów do wyjazdu by nie doszło a inne terminy nie będą odpowiadać pieniążki będą zwracane natychmiast przelewem.

W tytule przelewu proszę o wpisanie Imienia i nazwiska oraz nr telefonu kontaktowego do państwa.

Mbank

16 1140 2004 0000 3102 7251 0371

Jan Zawodzki

Ul.Pilicka 12

02-533 Warszawa (Mokotów)
Pensja:
Lokalizacja: WARSZAWA
Firma: marcin28114
Kontakt
Oferta pracy Uwaga oszust jan zawodzki uwaga oszust !!! może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> _Pozostałe >> Uwaga oszuści

| Czytano 1515 razy | 22-06-2011

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2022 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.