Strona główna >> _Pozostałe >> Uwaga oszuści

Uwaga oszust

Uwaga oszustUwaga na oszusta-waldemar W.z Kristianstad i jego wspólnik Aidas-ściaga polaków do pracy-obiecuje złote góry a rzeczywistość jest inna-nie płaci za wykonaną pracę a póżniej wyrzuca z pracy i jeszcze zastrasza-jego mail to valdemar.bygg@gmail.com tel.0737443717 jeżdzi audi srebną i mercedesem vito-ich niby firma to gardensnoje se.zakładamy mu sprawę cywilną.
Pensja:
Lokalizacja: Szwecja
Firma:
Kontakt
Oferta pracy Uwaga oszust może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> _Pozostałe >> Uwaga oszuści

~Gosc | Czytano 2575 razy | 06-08-2012

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2022 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.