Strona główna >> Austria >> Szukam pracy

Szukam pracy w restauracji

Szukam pracy w restauracjiWitam wszystkich! Szukam pracy w restauracji w Niemczech lub Austrii. Mam na imię Łukasz, mam 37 lat, niepalący, bez problemów alkoholowych, język niemiecki podstawowy trochę słaby ale na bierząco studiowany lecz daję sobie radę z komunikacją w restauracji na kuchni i nie potrzebuję polskiego koordynatora żeby pójść do lekarza czy do sklepu. Mój zawód wyuczony to technik rolnik-ogrodnik z dyplomem oraz informatyk. Jestem bezkonfliktowy, dostosowuję się do każdej atmosfery, wykonuję pojecenia przełożonych i nie stawiam oporu do nowych wyzwań. Od połowy roku 2014 d0 końca roku 2017 pracowałem w czterech restauracjach nad jeziorem Bodeńskim gdyż do tylu zostałem przeszkolony przez swojego byłego szefa. Pracowałem na kuchni zimnej, jako pomoc kuchenna szefa kuchni, jako pomoc majsterhausa i osoba wielozadaniowa ale ze względu na nowy personel zrezygnowałem. Rok 2018 przepracowałem również w restauracji Hofgut Kargegg w Allensbach w okolicy jeziora Bodeńskiego jako pomoc szefa kuchni. Jestem gotowy na pracę całoroczną tak jak pracowałem wcześniej. Szukam pracy z zakwaterowaniem. Obecnie przebywam w Polsce i jestem gotowy na wyjazd tuż po 1 stycznia 2019. Agencjom pośrednictwa pracy z góry dziękuję.
Moje dane:

Pensja:
Lokalizacja:
Firma:
Kontakt
Oferta pracy Szukam pracy w restauracji może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Austria >> Szukam pracy

~Gosc | Czytano 1377 razy | 06-12-2018

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2023 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.