Strona główna >> Cypr >> Szukam pracy

Szukam pracy na budowie

Szukam pracy na budowieSzukam pracy jako pracownik budowlany w NEWCASTLE lub w okolicach.Mam 32 lata, bez nałogów , pracowity , odpowiedzialny , uczciwy , dokładny.Posiadam doświadczenie jako; stolarz , glazurnik , gipsiarz , cieśla , dekarz.Mam uprawnienia na karte CSCS.
Pensja:
Lokalizacja: Newcastle
Firma:
Kontakt
Oferta pracy Szukam pracy na budowie może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Cypr >> Szukam pracy

~Gosc | Czytano 1244 razy | 11-01-2013

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2022 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.