Strona główna >> Wielka Brytania >> Szukam pracy

Szukam pracy Luton i okolice

Szukam pracy Luton i okoliceWitam, poszukuje pracy w Luton i pobliskich miejscowosciach jako pomoc kuchenna, zmywak, pokojowka, sklep, praca w fabryce przy linii produkcyjnej (doświadczenia nabyte w Polsce). Interesuja mnie tylko poważne oferty i w tych dziedzinach które wymieniłam. Jestem osoba odpowiedzialna punktualna i przykladajaca się do pracy. Język angielski w przeciętnym stopniu podstawowym.
Pensja:
Lokalizacja: Luton
Firma:
Kontakt
Oferta pracy Szukam pracy Luton i okolice może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Wielka Brytania >> Szukam pracy

~Gosc | Czytano 853 razy | 10-04-2015

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2023 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.