Strona główna >> Szwajcaria >> Szukam pracy

Szukam pracy

Szukam pracyWitam . Mezczyzna 32 lata. Doswiadczenie w pracy za granica w roznych pracach, produkcja, magazyny, troche budowlanki.
Mam prawo jazdy kat. B. uprawnienia na wozki widlowe, VCA, znajomosc jezykow obcych m.in. j. niemiecki podstawowy komunikatywny. Moge pracowac wszedzie. Nieboje sie ciezkiej pracy.
Obecnie przebywam za granica.

Oferty prosze pisac na email pawelx@ymail.com
Pensja:
Lokalizacja:
Firma:
Kontakt
Oferta pracy Szukam pracy może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Szwajcaria >> Szukam pracy

~Gosc | Czytano 1123 razy | 28-08-2012

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2023 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.