Strona główna >> Szwajcaria >> Szukam pracy

Szukam Pracy

Szukam PracyMonter karton-gips, zabudowy , przedscianki, scianki dzialowe, podwieszane sufity -systemowe-wielopoziomowe, ozdobne[Amstrong].Szpachlowanie-gipsowanie-tynki gipsowe reczne.Montaz okien i drzwi, obrobki tynkarskie, Docieplenia-tynkizwykle-akrylowe-mineralne, Elewacje-systemy Cto, Prace zbrojarsko-betoniarskie.
Pensja:
Lokalizacja: Brzeziny
Firma: Jan240561
Kontakt
Oferta pracy Szukam Pracy może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Szwajcaria >> Szukam pracy

| Czytano 1181 razy | 09-08-2011

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2022 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.