Strona główna >> Hiszpania >> Szukam pracy

Szukam pracy!!

Szukam pracy!!Jestem młoda pełną energii osobą która poszukuje pracy za granicą na okres lipiec wrzesien oraz listopad a poźniej już czegoś na stałe. Mam 22 lata nie mam zbyt dużego doświadczenia ale bardzo szybko się uczę. Studiuję stosunki miedzynarodowe na spacjalizacji negocjacje i dyplomacja ukonczylam rownież technikum handlowe.
wszystkie ogłoszenia oferty proszę
kierować na pasulina-wasilczuk@wp.pl
Pensja:
Lokalizacja:
Firma:
Kontakt
Oferta pracy Szukam pracy!! może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Hiszpania >> Szukam pracy

Paulina644 | Czytano 1721 razy | 16-05-2011

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2021 www.praca4u.net Polityka prywatności Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności Œœ