Strona główna >> Szwecja >> Szukam pracy

Szukam pracy helsingborg i okolice

Szukam pracy helsingborg i okoliceSzukam pracy w Helsingborgu i okolicach. Mam 20 lat wyksztalcenie techniczne, maturalne kierunek mechanik. Bylem pomocnikiem hydraulika i budowlanca, chcialbym znalezc jaka kolwiek prace jak najszybciej. Godziny pracy nie graja roli, posiadam prawo jazdy kategori B. Angielski na poziomie podstawowym, a szwedzkiego sie ucze.
Pensja: Do uzgodnienia
Lokalizacja: Helsingborg
Firma:
Kontakt
Oferta pracy Szukam pracy helsingborg i okolice może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Szwecja >> Szukam pracy

~Gosc | Czytano 1135 razy | 05-07-2012

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2021 www.praca4u.net Polityka prywatności Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności Œœ