Strona główna >> Szwajcaria >> Szukam pracy

Szukam Pracy Genewa (okolice) wakacje 2015

Szukam Pracy Genewa (okolice) wakacje 2015Podejmę każdą pracę na okres wakacyjny tj. od połowa Czerwca - Wrzesień w Genewie lub okolicach. Jestem studentką, mam 21 lat, niestety posługuję się tylko j.angielskim (podstawy j.hiszpańskiego), szybko się uczę, posiadam prawo jazdy kat.B. Zależy mi również na zakwaterowaniu.
Pensja:
Lokalizacja:
Firma:
Kontakt
Oferta pracy Szukam Pracy Genewa (okolice) wakacje 2015 może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Szwajcaria >> Szukam pracy

~Gosc | Czytano 2427 razy | 17-02-2015

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2024 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.