Strona główna >> _Pozostałe >> Transport

Szukam kogoś kto jedzie do pracy za granicę!!!

Szukam kogoś kto jedzie do pracy za granicę!!!Szukam osoby, która jedzie za granicę do pracy i wzięłaby mnie tam ze sobą. Jestem zainteresowana głównie pracą fizyczną. Mam 48 lat.
Kontakt: 503145817 ,

Ewa
Pensja:
Lokalizacja:
Firma:
Kontakt
Oferta pracy Szukam kogoś kto jedzie do pracy za granicę!!! może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> _Pozostałe >> Transport

~Gosc | Czytano 1793 razy | 09-06-2011

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2021 www.praca4u.net Polityka prywatności Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności Œœ