Strona główna >> Z pozostałych krajów >> Szukam pracy

Szukam jakiejkolwiek pracy zagranicą

Szukam jakiejkolwiek  pracy zagranicąWitam posiadam doświadczenie na wózkach widłowych , kurs alpinizmu przemysłowego , prace remontowo budowlane i wykończeniowe język angielski podstawowy.
Pensja:
Lokalizacja:
Firma: wojciechowski
Kontakt
Oferta pracy Szukam jakiejkolwiek pracy zagranicą może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Z pozostałych krajów >> Szukam pracy

wojciechowski | Czytano 966 razy | 02-10-2011

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:

® 2008 - 2020 www.praca4u.net Kodeks pracy Polityka prywatności Kanał RSS Poprawny CSS praca 4u   Poprawny XHTML witryny praca4u - praca za granica
Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.