Strona główna >> Mazowieckie >> Dam pracę

Szkoła Montessori

Szkoła MontessoriSzkoła Montessori zatrudni nauczyciela klas ( 1-3 ) z funkcją dyrektora.

Wymagania dla osób kandydujących : minimum 4-letnie doświadczenie w pracy w szkole. Udokumentowane wykształcenie uprawniające do nauczania wczesnoszkolnego. Radość i zamiłowanie do pracy pedagogicznej. Ukończony kurs edukacji wczesnoszkolnej klas 1-3 pedagogiki Montessori lub gotowość do edukacji w tym zakresie.

Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie za pracę. Praca od zaraz !


Prosimy o dołączenie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. nr 133 poz. 883)
Pensja:
Lokalizacja:
Firma: IwonaRossa
Kontakt 4u
iwona.rossa44@gmail.com
Przy kontakcie prosimy powołać się na serwis praca4u.net - dziękujemy.

Odpowiedz na ofertę pracy


IwonaRossa | Czytano 1958 razy | 30-09-2018

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2021 www.praca4u.net Polityka prywatności Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności Œœ