Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

Stała praca przy naprawie i produkcji palet

Stała praca przy naprawie i produkcji paletFirma Euroservices Polska Sp z o.o obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Pracownik fizyczny przy paletach drewnianych

Miejsce pracy: Klundert , Holandia

Praca polega na naprawie uszkodzonych palet drewnianych i produkcji nowych przy użyciu różnego rodzaju elektronarzędzi. Doświadczenie i dobra kondycja fizyczna są piorytetem.

Osoby, które posiadaja wymagane doswiadczenie, komunikuja sie w jezyku angielskim lub holenderskim, sa w posiadaniu czynnego prawa jazdy i sa chętne do rozpoczęcia swojej kariery zawodowej za granica zapraszamy do przesłania swojego CV ze zdjęciem na ;
Pensja:
Lokalizacja: Klundert
Firma: Euroservices Polska
Kontakt
Oferta pracy Stała praca przy naprawie i produkcji palet może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

Euroservices Polska | Czytano 448 razy | 12-05-2017

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2024 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.