Strona główna >> Grecja >> Dam pracę

Specjalista ds. obsługi klienta z językiem portugalskim

Specjalista ds. obsługi klienta z językiem portugalskimDla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji z główną siedzibą w Stanach Zjednoczonych, do nowo otwartego centrum operacyjnego zlokalizowanego na terenie Aten w Grecji do nowego projektu dla światowej sławy marki, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. obsługi klienta z językiem portugalskim (brazylijskim)

Ref: JO-1402-280048
Miejsce pracy: Ateny

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku odpowiedzialna będzie za kontakt z klientem z Brazylii, odbieranie połączeń przychodzących oraz zapytań mailowych, udzielanie wsparcia merytorycznego i rozwiązywanie problemów technicznych. Praca w dynamicznym, międzynarodowym środowisku.
Praca na tym stanowisku umożliwia zdobycie cennego doświadczenia w branży IT oraz w obszarze najnowszych technologii w bardzo prężnie rozwijających się strukturach BPO. Wiedza z obszaru IT  nie jest wymagana, gdyż szkolenia dostarczane są  przez szkoleniowców ze Stanów Zjednoczonych.

Wymagania:
- Biegła znajomość języka portugalskiego ( brazylijskiego)
- Dobra znajomość języka angielskiego
- Doświadczenie w obsłudze klienta będzie mile widziane
- Znajomość najnowszych technologii będzie dodatkowym atutem
- Chęć rozpoczęcia międzynarodowej kariery na terenie Grecji ( Ateny - kontrakt na 6 miesięcy z możliwością przedłużenia)

Firma oferuje:
- Atrakcyjne wynagrodzenie + bonusy
- Umowę o pracę na okres 6 miesięcy z możliwością przedłużenia
- Finansowe wsparcie przy przeprowadzce (pracodawca opłaca bilet lotniczy)
pracodawca zapewnia pracownikom hotel przez pierwsze 2 tygodnie
- Bardzo rozwinięty i bogaty pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, możliwość odbycia kursów językowych, karty rabatowe na wydarzenia kulturalne oraz wiele innych)
- Możliwość rozwoju międzynarodowej kariery oraz zdobycia bardzo cennego doświadczenia w obszarze IT oraz Customer Service
- Praca przy prestiżowym, międzynarodowym projekcie realizowanym
- Świetna lokalizacja - Grecja

Jeżeli płynnie mówisz po portugalsku ( brazylijsku) i dobrze po angielsku, jesteś gotowy na relokację podejmij wyzwanie i  rozpocznij swoją międzynarodową karierę w biznesowym centrum w Atenach.
Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania CV w języku angielskim  na adres: beata.oczkowicz@cpljobs.pl
Pensja:
Lokalizacja: Ateny
Firma: Cpljobs
Kontakt
Oferta pracy Specjalista ds. obsługi klienta z językiem portugalskim może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Grecja >> Dam pracę

| Czytano 1430 razy | 04-03-2014

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2022 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.