Strona główna >> Śląskie >> Dam pracę

Specjalista ds. księgowości (język niemiecki) m/k

Specjalista ds. księgowości (język niemiecki) m/kWinckler Personal jest firmą doradztwa personalnego. Od 2012 r. wspieramy kontrahentów krajowych i zagranicznych w pozyskiwaniu specjalistów oraz kadry menedżerskiej oraz zarządzającej. Specjalizujemy się w projektach rekrutacyjnych między innymi dla branż takich jak: FMCG, spedycja, przemysł, inżynieria, SSC/BPO, IT, transport, logistyka. Obecnie do naszego Klienta międzynarodowej firmy z branży turystycznej poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Nr Ref.: SKJN/09/2016

Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji z branży przemysłowej, poszukujemy obecnie Kandydatów na stanowisko: Starszy Specjalista ds. Księgowości (język niemiecki) m/k

Twoje codzienne obowiązki będą polegały na:

Realizacji czynności związanych z zamknięciem okresu
Weryfikacji poprawności operacji księgowych
Uzgadnianiu sald prowadzonych kont/sald bankowych
Weryfikacji płatności faktur sprzedażowych
Weryfikacjia oraz księgowanie wynagrodzeń
Przygotowaniu sprawozdań finansowych
Znajomości systemu SAP
Przygotowywaniue raportów dla lidera działu oraz dla Klienta
Koordynowaniu działań w ramach procesów księgowych

Wymagania

Wykształcenie wyższe (kierunek: rachunkowość / finanse lub pokrewny)
Min. 2 lata doświadczenia w dziale księgowości
Dobra znajomość j. niemieckiego (min. B2) (warunek konieczny)
Komunikatywna znajomość j. angielskiego (B1)

Korzyści

Atrakcyjne i konkurencyjne rynkowo wynagrodzenie
Stabilne zatrudnienie (pełny etat, praca w godzinach biurowych)
Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku
Różnorodne szkolenia (w tym językowe)
Dofinansowanie do posiłków
Pakiet socjalny: karta Multisport
Prywatna opieka medyczna
Ubezpieczenie grupowe

Pensja:
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Firma: Winckler Personal
Oferta pracy Specjalista ds. księgowości (język niemiecki) m/k może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Śląskie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 4338 razy | 01-10-2016