Strona główna >> Mazowieckie >> Szukam pracy

Spawacz, ślusarz spawacz

Spawacz, ślusarz spawaczSzanowni Państwo,

Posiadam bardzo duże doświadczenie zawodowe przy pracach w tunelach ; 12 lat na budowie metra w Warszawie w firmie PeBeKa z Lubina, ostatnia praca we Włoskiej firmie VIPP LAVORI do 30.IX.2012r. przy budowie metra Stadion, a także różne prace budowlane przy budowie wiaduktów na autostradzie A 2).
Moje umiejętności i dobry stan zdrowia sprawiają, że żadnej pracy się nie boję i każdą wykonuję z zaangażowaniem i energią. Posiadam duże poczucie humoru dlatego łatwo nawiązuję kontakty z ludźmi. Szybko się uczę, a powierzone mi obowiązki wypełniam odpowiedzialnie i starannie.
Zatrudniając mnie, osobę znającą wyśmienicie zagadnienia z dziedziny ogólnie zwanej mechaniką, a w szczególności spawanie elektryczne i gazowe oraz metodą Mag i Tig (certyfikaty: 111, 311, 135, 141) macie Państwo gwarancję, że zatrudniacie wszechstronnie wykwalifikowanego pracownika, któremu można powierzyć najtrudniejsze prace i mieć pewność efektywnego, terminowego, rzetelnego ich wykonania.

Z poważaniem
Lechosław Kowalski
Pensja:
Lokalizacja: Żyrardów
Firma:
Kontakt
Oferta pracy Spawacz, ślusarz spawacz może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Mazowieckie >> Szukam pracy

LeszekKowalski134@wp.pl | Czytano 859 razy | 21-02-2013

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2021 www.praca4u.net Polityka prywatności Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności Œœ