Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

Spawacz / monter

Spawacz / monterHolenderskie biuro pośrednictwa pracy WARX Personeeldiensten istnieje na rynku od 2012r. Z każdym kolejnym rokiem pozyskujemy nowych klientów i stopniowo powiększamy nasze horyzonty. Zatrudniamy spawaczy MIG/MAG/TIG, operatorów maszyn CNC. Posiadamy także oferty pracy w branżach transportowych, budowlanych, produkcyjnych.
Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby chętnej do podjęcia pracy jako monter/ spawacz konstrukcji stalowej. Zakład zajmuje się produkcją konstrukcji stalowych dopasowanych pod zamówienie klienta. Firma przyjmuje zlecenia na duże konstrukcje np hal, a także mniejsze np. stojaki na rowery, podesty sceniczne etc.
Oczekujemy :
Znajomości języka obcego na poziomie komunikatywnym
Prawa jazdy kat. B
Doświadczenia w zawodzie jako spawacz MIG/MAG
Chęci do podjęcia pracy długoterminowej
Oferujemy :
Umowę na podstawie CAO
Tygodniowe wypłaty
Ubezpieczenie
Dojazd do pracy, bądź zwrot kosztów 19ct.km
Zakwaterowanie #8211; pokoje jednoosobowe.
Kontakt z nami :
E-mail : praca@warx.nl
Tel : +31 615 330 466
FB : www.facebook.com/WARXpl/
Pensja:
Lokalizacja: Staphorst
Firma: Warx
Kontakt 4u
E-mail : praca@warx.nl
Tel : +31 615 330 466
Przy kontakcie prosimy powołać się na serwis praca4u.net - dziękujemy.

Odpowiedz na ofertę pracy


Warx | Czytano 44 razy | 23-09-2020

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2020 www.praca4u.net Polityka prywatności Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności Œœ