Strona główna >> Podkarpackie >> Szukam pracy

Spawacz mig-mag-tig szuka pracy

Spawacz mig-mag-tig szuka pracySzukam pracy jako spawacz, wieloletnie doswiatczenie zagraniczne, stal czarna, nierdzewka, chromo-nikiel, aluminium, równiez spawam drobne elemety, aktualne certyfikaty spawalnicze, j.angielski w stopniu komunikatywnym, szukam pracy od stycznia 2013r, Niemcy, austria, Holandia.
Pensja:
Lokalizacja:
Firma: Mochniejs
Kontakt
Oferta pracy Spawacz mig-mag-tig szuka pracy może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Podkarpackie >> Szukam pracy

mochniejs | Czytano 688 razy | 28-12-2012

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:

® 2008 - 2020 www.praca4u.net Kodeks pracy Polityka prywatności Kanał RSS Poprawny CSS praca 4u   Poprawny XHTML witryny praca4u - praca za granica
Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.