Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Partnerzy

Serwis Praca4u.net zawiera
Statystyki dostępne po zalogowaniu

Mateuszboryczka
Mateuszboryczk
AgnieszkaPy
AgnieszkaPy
IPF
IPF
sylwiaa94
sylwiaa94
Aktualności

Najniższa krajowa 2020

Kalkulator wynagrodzeń

Popularne zawodyStrona główna >> Zachodniopomorskie >> Dam pracę

Serwisant sprzętu RTV AGD multimedia inne

Serwisant sprzętu RTV AGD multimedia innePoszukuje pracownika na stanowisko :

Serwisant sprzętu RTV , AGD , MULTIMEDIA - Koszalin.

Wymagana wiedza w dziedzinie elektroniki i napraw serwisowych sprzętu elektronicznego , obycie z ogólnie pojętym sprzętem rtv , agd , multimedia ( obsługa ) . Wymagamy motywacji do działania i chęci pracy .
Nie wymagamy wykształcenia w tym kierunku liczy się to co potrafisz !
Jeżeli jesteś osobą komunikatywną, masz w sobie żyłkę majsterkowicza i potrzebną wiedzę napisz do nas a zaprosimy Cię na rozmowę kwalifikacyjną!

Prosimy o składanie CV oraz Listów motywacyjnych pod adres:

Biuro@handelkoszalin.pl

Telefon kontaktowy :

668-280-082
Pensja:
Lokalizacja:
Firma:
Kontakt
Oferta pracy Serwisant sprzętu RTV AGD multimedia inne może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Zachodniopomorskie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 5338 razy | 31-05-2011

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:

® 2008 - 2020 www.praca4u.net Kodeks pracy Polityka prywatności Kanał RSS Poprawny CSS praca 4u   Poprawny XHTML witryny praca4u - praca za granica
Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.