Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

Rzeźnik wykrawacz Holandia

Rzeźnik wykrawacz HolandiaFirma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego klienta poszukuje osób do pracy w Holandii

zakres obowiązków:
Praca z nożem: rozkrajanie, porcjowanie, obróbka kawałków mięsa
Oddzielanie skóry od kości
Pakowanie kawałków mięsa i przygotowywanie do wysyłki
Czyszczenie stanowiska pracy
Inne prace produkcyjne zlecone przez kierownika

Wymagania:
Chęci do przyuczenia się na danych stanowiskach
Dobra kondycja fizyczna
Dostępność na dłuższy okres czasu

Oferujemy:
#183; holenderska umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne
#183; Wynagrodzenie od 10, 91 Euro/godzinę brutto
Pracodawca Zagraniczny organizuje zakwaterowanie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)
Pensja:
Lokalizacja:
Firma: EastGate
Oferta pracy Rzeźnik wykrawacz Holandia może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

EastGate | Czytano 182 razy | 31-12-2021