Strona główna >> Hiszpania >> Dam pracę

Rodzinka z Alicante poszukuje AU PAIR

Rodzinka z  Alicante poszukuje AU PAIRBiuro Au pair Koncepcja istnieje od 1994 roku. Od ponad 10 lat zajmujemy się organizowaniem legalnych wyjazdów edukacyjnych w ramach Międzynarodowego Programu Au-Pair, którego uregulowania określa Międzynarodowa Konwencja Rady Europy z 1969 roku.
Rodzinka z Alicante poszukuje AU PAIR

AU PAIR
1D/AR/SP

Miejsce pracy: Alicante


Rozpoczęcie pracy: od zaraz okres min. 5ciu miesięcy

Wymagania:
- Dobra znajomość języka angielskiego ( mile widziana znajomość j. hiszpańskiego, jednak b. dobra znajomość j. angielskiego wystarczy)
- Doświadczenie w opiece nad dziećmi

Obowiązki: ( łącznie 30 godzin w tygodniu)
-Opieka nad 3 ką uroczych dzieci ( 9 , 6 i 3 latka)
-Pomoc w obowiązkach domowych

Rodzina oferuje:
-Kieszonkowe 90 euro/tydzień
-Miłą rodzina atmosferę
-Bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
-Możliwość uczestniczenia w kursie j. hiszpańskiego

Liczba miejsc ograniczona. Aplikuj już dziś!


Pensja:
Lokalizacja: Alicante
Firma: Koncepcja
Kontakt
Oferta pracy Rodzinka z Alicante poszukuje AU PAIR może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Hiszpania >> Dam pracę

Koncepcja | Czytano 1715 razy | 14-02-2014

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2021 www.praca4u.net Polityka prywatności Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności Œœ