Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

Pracuj w Holandii przy pielęgnacji kwiatów doniczkowych!

Pracuj w Holandii przy pielęgnacji kwiatów doniczkowych!Aplikuj na tą ofertę przez naszą stronę: https://contrain.pl/oferty-pracy/pracuj-w-holandii-przy-pielegnacji-kwiatow-doniczkowych/

12, 71 #8364; brutto/h*
Holandia, Venlo
Ogrodnictwo
Praca tymczasowa
Praca od zaraz

Szukasz pracy w malowniczej Holandii? Jeśli tak, to jest to praca idealna dla Ciebie! Nie czekaj aplikuj już dziś!

Szczegóły:

Pielęgnacja kwiatów i roślin doniczkowych.
Etykietowanie i przygotowywanie kwiatów do wysyłki.
Proste prace porządkowe w polu oraz szklarni.

Atuty pracy:

Stawka: 12, 71 #8364; brutto/h*.
Praca bez wiekówki.
atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie wypłacane w walucie euro (#8364;).
Praca w systemie jednozmianowym.
Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową.
Praca dla osób z podstawową znajomością języka angielskiego.
Wsparcie polskojęzycznego Koordynatora Operacyjnego w Holandii.
Przyjemna atmosfera.
Program Poleceń, dzięki któremu możesz dodatkowo zarobić 200 zł za każdą poleconą osobę do pracy.

Dzięki polskiej umowie:

Odkładasz środki na emeryturę w Polsce.
Zachowujesz ciągłość ubezpieczenia.
Nie tracisz prawa do dodatków socjalnych i zasiłku dla bezrobotnych.

*łącznie z dodatkiem urlopowym i wakacyjnym.
Pensja: 12,71 #8364; brutto/h*
Lokalizacja: Venlo
Firma: Contrain Poland Sp.zo.o.
Kontakt 4u
Agencja zatrudnienia - numer wpisu 5612

Informujemy, iż Współadministratorami Pana/Pani danych osobowych są Agencje Pracy Tymczasowej: Contrain Poland Sp. z o.o. ul. Towarowa 35, 61-896 Poznań oraz Contrain sp. z o.o., ul. 3-go Maja 14, 93-408 Łódź. Możecie się Państwo z nami skontaktować pod adresem e-mail: kontakt@contrain.pl lub marketing@contrain.pl
Współadministratorzy powołali Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym możecie się skontaktować pod adresem e-mail: iod@contrain.pl
a/ Pana/Pani dane przetwarzane będą na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody, oraz na podstawie art. 22[1] k.p. w celu rekrutacji prowadzonych przez Współadministratorów.
b/ Pani/Pana dane będą ujawniane odbiorcom świadczącym obsługę systemów IT oraz firmom świadczącym usługi kadrowo-płacowe dla Współadministratorów.
c/ Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 24 miesięcy
d/ Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych do innego administratora. Pani/Pana żądania mogą być kierowane na wyżej wymieniony adres e-mailowy, bądź mogą być składane osobiście w siedzibie Contrain Sp. z o.o. ul. 3-go Maja 14a w Łodzi.
e/ W każdym czasie przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia zgody na dalsze przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych. Dyspozycję cofnięcia zgody należy przesłać drogą elektroniczną na wskazany wyżej adres e-mail, albo złożyć ją bezpośrednio w siedzibie Contrain Sp. z o.o. ul. 3-go Maja 14a w Łodzi . W przypadku cofnięcia zgody, przetwarzanie danych dokonywane przed złożeniem oświadczenia, będzie w pełni legalne.
f/ Podanie danych osobowych w zakresie opisanym w art. 22[1] k.p. jest obowiązkowe, w pozostałym zakresie jest dobrowolne, i stanowi warunek konieczny do wzięcia udziału w procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Współadministratorów. Brak podania danych osobowych uniemożliwia wzięcie udziału w procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Współadministratorów.
g/ Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Organu Nadzorczego sprawującego kontrolę nad legalnością i prawidłowością przetwarzania danych osobowych.
h/ Pani/Pana dane nie będą przekazywane do krajów spoza obszaru UE oraz do organizacji międzynarodowych
i/ wobec Pani/Pana danych osobowych nie będą podejmowane zautomatyzowane decyzje (decyzje bez udziału człowieka), nie będą też one podlegały profilowaniu.
Przy kontakcie prosimy powołać się na serwis praca4u.net - dziękujemy.

Odpowiedz na ofertę pracy


Contrain Poland Sp.zo.o. | Czytano 65 razy | 28-03-2022

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2022 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.