Strona główna >> Dania >> Dam pracę

Pracownik Szklarni (Dania)

Pracownik Szklarni (Dania)Leader Service Sp. z o.o., jako Agencja zatrudnienia, posiadająca certyfikat o numerze rejestru 669, poszukuje osób do pracy na terenie Danii na stanowisko: Pracownik szklarni.
Opis stanowiska:
Do głównych zadań zatrudnionych osób będzie należało sadzenie kwiatów doniczkowych oraz ich pakowanie.
Oferujemy:
- pracę od zaraz - wyjazd 16.10
- pracę od poniedziałku do soboty (min. 40 godzin tygodniowo),
- zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę (koszty pokrywa pracownik),
- możliwość długofalowej współpracy.
Wymagania:
- zdolności manualne,
- znajomość języka angielskiego na poziomie min. Komunikatywnym,
- dokładność, sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
- szybkie tempo pracy i gotowość do pracy w nadgodzinach.
Mile widziane:
- aktualne prawo jazdy kat. B,
- doświadczenie w pracy za granicą.

Pensja: 3.500 - 4.500 zł netto/m-c
Lokalizacja:
Firma: Leader Service
Oferta pracy Pracownik Szklarni (Dania) może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Dania >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 7396 razy | 12-10-2011