Strona główna >> Belgia >> Dam pracę

Pracownik przy gospodarstwie rolnym Meer

Pracownik przy gospodarstwie rolnym MeerAgencja pracy KBTI Poland (cert. 9154) dla naszego klienta w Meer w Belgii poszukuje kandydata do pracy w gospodarstwie rolnym.

Wymagania:
- podstawowy angielski lub holenderski,
- sprawność fizyczna oraz duża motywacja do pracy
- własne zakwaterowanie w / wokół Meer i własny transport do pracy,
- doświadczenie w rolnictwie

Oferta:
- długoterminowe zatrudnienie,
- praca jednozmianowa,
- wynagrodzenie; 10, 37euro/h brutto
- zwrot kosztów podróży.

Obowiązki:
- dbanie o zwierzęta (trzoda chlewna)
- pomoc w zadaniach związanych z rolnictwem,
- prace związane z utrzymaniem czystości

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV na adres rekrutacja@kbti.pl w temacie wpisując: pracownik przy gospodarstwie/Meer.
Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".
Pensja:
Lokalizacja: Meer
Firma: KbtiPoland
Kontakt
Oferta pracy Pracownik przy gospodarstwie rolnym Meer może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Belgia >> Dam pracę

KbtiPoland | Czytano 495 razy | 18-01-2018

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2024 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.