Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

PRACOWNIK PRODUKCJI W FABRYCE Z KOSMETYKAMI / STAWKA #8364;1

PRACOWNIK PRODUKCJI W FABRYCE Z KOSMETYKAMI / STAWKA #8364;1PRACOWNIK PRODUKCJI W FABRYCE Z KOSMETYKAMI / STAWKA #8364;10, 50 / VUREN
Obecnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:
PRACOWNIK PRODUKCJI W FABRYCE Z KOSMETYKAMI
Miejsce pracy: Vuren
Czas trwania oferty: praca stała na dłuższy okres
Opis oferty i główne obowiązki:
Do firmy zajmującej się produkcja mydełek poszukujemy kandydatow do etykietowanie butelek, pakowanie butelek w kartony, obsługi maszyny i napełnianie butelek mydłem w płynie.
Oferujemy:
Stawkę podstawową #8364;10, 50 brutto/h
Bezpłatny transport do pracy
Cotygodniowe wypłaty
Ubezpieczenie zdrowotne w cenie #8364;26, 29 tygodniowo
Zakwaterowanie firmowe w cenie #8364;85 tygodniowo
Możliwość rozpoczęcia kursu języka holenderskiego
Wymagania:
Prawo jazdy mile widziane
Znajomość języka angielskiego lub holenderskiego
Motywacja do pracy
Zainteresowała Cię ta oferta? Wyślij swoje aktualne c.v. na work@abmiddennederland.nl z dopiskiem #8222;fabryka z kosmetykami#8221; lub skontaktuj się z nami pod numerem telefonu (030)229 22 52.
Zachęcamy do śledzenia nas na Facebook: AB Midden Nederland PL
O nas:
AB Midden Nederland jest agencją pośrednictwa pracy, która już ponad 50 lat zatrudnia pracowników tymczasowych. Oferujemy pracę w takich sektorach jak logistyka, produkcja, ogrodnictwo, oraz oferty dla specjalistów.
NIE CZEKAJ I JUŻ DZIŚ ZGŁOŚ SIĘ DO AB MIDDEN NEDERLAND!


Pensja:
Lokalizacja: Sliedrecht
Firma: ABMN
Kontakt
Oferta pracy PRACOWNIK PRODUKCJI W FABRYCE Z KOSMETYKAMI / STAWKA #8364;1 może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

ABMN | Czytano 201 razy | 08-12-2021

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2024 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.