Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

Pracownik produkcji driobiu - bez doświadczenia - OD ZARAZ!

Pracownik produkcji driobiu - bez doświadczenia - OD ZARAZ!Zakres obowiązków:
- praca w zakładzie przetwórstwa mięsa drobiowego
- rozbiór kurczaka na elementy,
- praca na wielu stanowiskach produkcyjnych (wielozadaniowość),
- obsługa maszyn, pakowanie, ważenie itp.
- praca stojąca warunki chłodnicze
- inne prace na produkcji.

Korzyści:
- 2 tygodniowe szkolenie wdrożeniowe na każdym stanowisku produkcyjnym,
- możliwość zdobycia doświadczenia i pozyskania kwalifikacji,
- agencja zapewnia pozyskanie numeru SOFI i wszystkich formalności zw z pracą w Holandii,
- możliwość pracy w godzinach nadliczbowych i święta - NIE OBOWIĄZKOWA,
- możliwość pozostania/powrotu do pracy po okresie 3 miesięcy,
- dojazd do pracy z Polski - zapewniony i bezpłatny (bus pracowniczy z Poznania),
- dojazd z miejsca zakwaterowania do pracy - zapewniony i bezpłatny,
- praca na polską umowę o pracę,
- dodatek urlopowy do każdej godziny roboczej 8, 33%,
- pomoc koordynatora na miejscu.

Zakwaterowanie:
- 111 euro/tyg. - opłata pobierana raz w miesiącu z pensji,
- domki campingowe 2 pokojowe z kuchnią i węzłem sanitarnym,
- 2 pokoje w domku (jeden - 2osobowy, drugi - 1osobowy),
- możliwość organizacji grilla,
- ośrodek campingowy położony nad jeziorem.

Proszę o kontakt telefoniczny i (warunek konieczny!), przesłanie CV na w/w adres mailowy.
Pensja: 1550 - 2160
Lokalizacja: Nijkierk
Firma: IPF GLOBAL
Oferta pracy Pracownik produkcji driobiu - bez doświadczenia - OD ZARAZ! może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

| Czytano 361 razy | 28-05-2020