Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

Pracownik magazynu z produktami spozywczymi (Lekkerkerk) 11,

Pracownik magazynu z produktami spozywczymi (Lekkerkerk) 11,Dla naszego klienta w Lekkerkerk do magazynu z żywnością poszukujemy osób z doświadczeniem, znajaomością angielskiego do rozładunku i załadunku cieżarówek za pomocą ept. Praca na nocne zmiany od 18.00 do 3.00.
Stawka godzinowa to 11, 50 euro plus dodatki 135% i 145%
Jesteś zainteresowany prześlij swoje CV na work@abmiddennederland.nl z dopiskiem "Lekkerkerk".
Pensja: 11,50 plus dodatki za zmiany
Lokalizacja: Houten
Firma: ABMN
Kontakt
Oferta pracy Pracownik magazynu z produktami spozywczymi (Lekkerkerk) 11, może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

ABMN | Czytano 72 razy | 19-08-2021

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2022 www.praca4u.net Polityka prywatności Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności Œœ