Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

Pracownik magazynu - NL

Pracownik magazynu -  NLJest to praca lekka z dobrą stawką godzinową i licznymi bonusami.
Arrow Electronics DLC jest globalnym dostawcą komponentów elektronicznych oraz innych usług i rozwiązań komputerowych dla przedsiębiorstw. Firma zatrudnia 20 000 pracowników na całym świecie z czego prawie 800 osób w Venlo (NL) #8211; tam gdzie właśnie rekrutujemy. Aplikuj i dołącz do nich już teraz, a po przepracowaniu trzech miesięcy zgarniesz od nas dodatkowe 450 euro.

Miejsce pracy: Venlo NL
ZOBACZ CO JESZCZE ZYSKASZ
*Pomoc w organizacji wyjazdu do Holandii
*Minimum formalności (możliwość elektronicznego podpisania umowy)
*Praca na dwie zmiany (06-15/15-24)
*Atrakcyjne wynagrodzenie: stawka godzinowa z dodatkami to nawet 11, 95 euro brutto {+30 proc. do normalnej stawki za pracę po 20:00; +450 euro brutto BONUS retencyjny po przepracowaniu 500h - 3 msc; +3 euro brutto za każdą godzinę w sobotę (dodatek zacznie być naliczany po przepracowaniu 10 weekendów)}
*Dostęp do lodówki i mikrofalówki w miejscu pracy, automaty z przekąskami i stołówka
*Nowoczesne lokacje mieszkaniowe z darmowym Wi-Fi
*Bezpieczny transport do / z firmy (samochodem, busem lub rowerem)
*Ubezpieczenie pracownicze oraz dostęp do opieki zdrowotnej
*Aplikacja myOTTO z planem pracy i paskami wypłat
*Umowa o pracę tymczasową na warunkach holenderskich
*Dostęp do kursów językowych, szkoleń online oraz innych projektów dla naszych pracowników np. Fit_OTTO czy Happy OTTO Wish!
A TO NIE WSZYSTKO#8230;

Co musisz potrafić? Wystarczy, że dogadasz się po angielsku!
Zadania są naprawdę łatwe i nie potrzebujesz doświadczenia:
Dział wychodzący - zbieranie zamówień za pomocą wózka kompletacyjnego i skanera na samochodzie oraz przygotowywanie zamówień do wysyłki.
Dział przychodzący - przetwarzanie towarów przychodzących. Praca obejmuje rozładunek kontenerów, odkładanie towarów wózkiem ręcznym.
Nowi pracownicy zawsze zaczynają od kompletowania lub odkładania, żeby mogli zapoznać się z procesem i produktami (głównie małe chipy komputerowe).
Interesujące? Zadzwoń, porozmawiaj z konsultantem i pakuj się!

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS0000 365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365.
Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszych klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.
Pensja:
Lokalizacja: Venlo - NL
Firma: OTTO Work Force Recruitme
Oferta pracy Pracownik magazynu - NL może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

OTTO Work Force Recruitme | Czytano 188 razy | 24-06-2021