Strona główna >> Lubuskie >> Dam pracę

Pracownik magazynu CEVA z odzieżą znanych marek.

Pracownik magazynu CEVA z odzieżą znanych marek. Lokalizacja: Świebodzin

Zarabiaj super kasę u globalnego dostawcy usług z zakresu logistyki. CEVA dostarcza swoje rozwiązania dla różnych branż, a magazyn w Świebodzinie zajmuje się przede wszystkim obsługą zwrotów internetowych ze sklepu Zalando. Zgłoś się i pracuj wśród modnej odzieży od zaraz!

Jako pracownik magazynu będziesz pakować i sortować odzież, korzystać ze skanera oraz wprowadzać dane o zwrotach do systemu. Pracujesz z lekkim asortymentem, więc nie musisz martwić się o dźwiganie ogromnych kartonów.

WARUNKI ZATRUDNIENIA:

#183; Stawka 23, 50 zł brutto/h
#183; Premie frekwencyjne, premia ilościowa
#183; Pracę w systemie dwuzmianowym: 6.00 #8211; 14.00, 14.00 #8211; 22.00 (pn-pt)
#183; Zatrudnienie na umowie zlecenie
#183; Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
#183; Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków
#183; Cotygodniowe zaliczki
#183; Bezpłatne Wi-Fi
#183; Helpdesk 09:00-17:00

OBOWIĄZKI:

#183; Proste prace ręczne związane z pakowaniem odzieży
#183; Kompletacja zamówień według określonej specyfikacji
#183; Kontrola jakościowa i ilościowa produktów
#183; Inne czynności zlecone związane z zajmowanym stanowiskiem

WYMAGANIA:

#183; Umiejętność obsługi komputera w stopniu podstawowym
#183; Chęć zatrudnienia na dłuższy okres
#183; Zdolności manualne
#183; Umiejętność pracy w zespole

Chcemy, żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Solutions Sp. z o.o. z siedzibą: ul.1 Maja 3-5, 45-068 Opole wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Opolu, VIII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000060595, NIP 5262577364, REGON 017408819, kapitał zakładowy 1.955.000, 00 zł, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem: 393.
Pensja: Stawka 23,50 zł brutto/h
Lokalizacja: Świebodzin
Firma: OTTO Work Force Recruitme
Kontakt 4u
Chcesz poznać więcej szczegółów? Aplikuj już teraz poprzez formularz lub dzwoniąc pod +48 519 688 172.
Przy kontakcie prosimy powołać się na serwis praca4u.net - dziękujemy.

OTTO Work Force Recruitme | Czytano 130 razy | 21-07-2023